Sıkça Sorulan Sorular

Havale Ödeme (Davetiye Tasarımınız’dan Sonra Ödeme için Hesap Bilgileri Gönderilir ve Ödeme Sonrası Baskı İşleme Alınır.)
Kapıda Ödeme (Ödemenizi Kapıda Kargo Firmasına Ödeme Yapabilirsiniz.)
Kredi Kartı İle Ödeme +10TL (Davetiye Tasarımınız’dan Sonra Ödeme Linki Gönderilir Kart Bilgileri Bizle Paylaşmadan Ödeme Yapabilirsiniz ve Ödeme Sonrası Baskı İşleme Alınır.)

Baskılarımız 230 Gr. Amerikan Bistrol Kağıdına Baskı Olmaktadır. Ebat 10×17’dir (Kartpostal ve Tebrik Kartlarıyla Aynı Kağıda Baskı Olmaktadır.) Kesinlikle ince ve kalitesiz değildir.

Evet Daha Önce Çıkmış Davetiyelerden Karışık Model 20 – 25 det Gönderiyoruz. Kargo 8,5 TL Sipariş İçin: Numune Talebi Sayfasına Bakabilirsiniz.

Zarfsız Davetiye Fiyatıdır. 25 Farklı Zarf Çeşidimiz Olduğu için Zarflı Fiyatlar Ürün İçerisinde Açıklama Kısmı Altında Yer Almaktadır. İstediğiniz Zarf Çeşidi Altında 200 – 400 – 500 – 600 – 700 – 800 – 900 – 1,000 ve katları şeklinde Adet Davetiye ve Zarf Dahil Fiyatları ile Görebilirsiniz.

Beğendiğiniz model içerisinde sipariş oluştur kısmına tıklayarak açılan kısımdaki bilgileri doldurunuz ve en son siparişi gönder kısmına tıklayınız. Daha sonra 0 553 70 70 274 Nolu telefonu arayıp siparişinizin ulaşıp ulaşmadığını teyit ettiriniz lütfen.

Davetiyelerinizin teslimi için adres davetiye tasarımınız’dan sonra onay vermenizden sonra alınmaktadır.

Bilgilerinizle davetiyeniz tasarlanıp size tasarımı Whatsapp üzerinde göndereceğiz. Onayınız olmadan kesinlikle baskı olmamaktadır.

Pazartesi Akşamına Kadarki Siparişler Çarşamba Kargo Olur Cuma Günü Size Ulaşır
Perşembe Akşamına Kadarki Siparişler Cumartesi Kargo Olur Pazartesi Size Ulaşır

Firmamız Sadece Yurtiçi Kargo ile Çalışmaktadır.